Ümit Erdim’in Doğum Tarihi Nedir?

Ümit Erdim’in Doğum Tarihi Nedir?

Ümit Erdim’in Doğum Tarihi Nedir?

Ünlü sanatçı ve oyuncuların, doğum tarihleri sıkça sorulmakta ve merak edilmektedir. Bu anlamda Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli’nde doğmuştur.

Oyuncu Ümit Erdim ile İlgili En Çok Merak Edilenler

Ümit Erdim, televizyon ekranlarında görmeye alışık olduğumuz, Türk dizi ve film oyuncusudur. Peki, Ümit Erdim kaç kilo verdi, kaç yaşında, aslen nereli, eşi kimdir, kaç çocuğu var, nasıl kilo verdi, oynadığı dizi ve filmler nelerdir, ailesi kimdir? Detayları sizler için araştırdık.

Ümit Erdim, televizyon ekranlarında ve beyaz perdede görmeye alışık olduğumuz isimlerdendir. Bu anlamda, Ümit Erdim hakkında sıkça sorulan sorular ve en çok merak edilenler, şu şekildedir; burcu, yaşı, nereli olduğu, doğum tarihi, yer aldığı film ve diziler, eşi, çocukları gibi, birçok merak edilen nokta bulunmaktadır. Bu anlamda Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 yılında, Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Ümit Erdim, dizi ve film oyunculuğunun yanı sıra, aynı zamanda bir tiyatro oyuncusudur. Ümit Erdim hakkında bilinmeyen yönlerden biri ise, pilot olmasıdır. Ümit Erdim, ilk okul ve lise dönemine kadar, Kocaeli’nde bulunmuştur. Bu anlamda, lise öğrenimini, İzmit Atılım Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 1998 yılı ve 2003 yılları içerisinde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Şehir Tiyatrolarında oynamıştır. Kocaeli Şehir Tiyatrosunda, Caner Özyurtlu ile tanışarak, birlikte İstanbul’a taşınmışlardır. İstanbul’a geldikleri sırada ise, Kadıköy Moda’da bulunan bir oyuncu ajansına kaydolmuşlardır. Ümit Erdim’in kariyerindeki ilk rolü ise, Böyle Mi Olacaktı adlı dizide, konuk oyuncu olarak başlamıştır. Böyle Mi Olacaktı adlı diziden sonra ise, sırası ile Hayat Bilgisi, Gönül, Selena adlı dizilerde, rol almıştır. Oyunculuk kariyeri dışında Erdim, İstanbul’da lokanta işletmeciliği yapmaktadır. Ümit Erdim’in bilinmeyen yönlerinden biri ise, pilotluk belgesi almasıdır. Bu anlamda Erdim, 2019 yılında pilotluk eğitimlerine başlamıştır. Ümit Erdim, 2015 yılında yayınlanan Benzemez Kimse Sana programında ise, jürilik görevi üstlenmiştir.

Ümit Erdim’in Doğum Tarihi Nedir?

Ünlü sanatçı ve oyuncuların, doğum tarihleri sıkça sorulmakta ve merak edilmektedir. Bu anlamda Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli’nde doğmuştur.

Ümit Erdim’in Boyu Kaçtır?

Oyuncuların dış görünüş ve fiziki özellikleri, sıkça merak edilen bir konudur. Bu anlamda Ümit Erdim’in boyu da sıkça sorulmakta ve takipçileri tarafından merak edilmektedir. Bu anlamda Ümit Erdim’in boyu, 1.82’dir.

Ümit Erdim Evli Midir?

Sanatçı ve oyuncuların, evli olup olmadıkları, evliyse kimin ile birlikte oldukları merak konusudur. Bu anlamda Ümit Erdim, Seda Erdim ile evlidir.

Ümit Erdim’in Anne Ve Babası Kimdir?

Ünlü oyuncu ve sanatçıların, aileleri sıkça merak edilmektedir. Bununla birlikte, Ümit Erdim’in anne ve babasına dair bir bilgiye rastlanılmamaktadır.

Ümit Erdim’in Çocuğunun Adı Nedir?

Ünlü oyuncu Ümit Erdim’in çocuğunun adı, sıkça aratılmakta olan sorular arasındadır. Bu anlamda, Ümit Erdim’in çocuğunun adı, Ela’dır.

Ümit Erdim Hangi Dizi Ve Filmlerde Oynamıştır?

Ünlü dizi ve film oyuncusu Ümit Erdim’in kariyeri, oldukça zengindir. Bununla birlikte Ümit Erdim’in rol aldığı dizi ve filmler, şu şekildedir; Şampiyon, Cuma’ya Kalsa, Gönül, Hayat Bilgisi, Böyle Mi Olacaktı, Gönül, Selena.

Ümit Erdim Eşi Kaç Yaşındadır?

30 Ocak 1994 doğumlu olan Ümit Erdim’in eşi, günümüzde 28 yaşındadır.

Ümit Erdim Eski Eşi Kimdir?

Seda Erdim ile evliliği devam eden Ümit Erdim’in, eski eşi bulunmamaktadır. 

İlginizi Çekebilir