ChramQuell Ne Zaman Doğdu?

ChramQuell Ne Zaman Doğdu?

ChramQuell Ne Zaman Doğdu?

CharmQuell hakkında pek fazla bir bilgi yer almamaktadır. Genç fenomen hakkında özellikle son günlerde çok fazla detay merak edilmektedir. Fırat Yayla 2001 yılında doğmuştur.

CharmQuell Gerçek Adı Nedir?

ChramQuell gerçek adı nedir, kaç yaşında, Damla kim? CharmQuell dini nedir, Müslüman mı, ne zaman doğdu, aslen nereli? Adını enkaz altındaki yardım isteği videolar ile duyuran ünlü sosyal medya fenomeni CharmQuell hakkında merak edilen detaylara sizin için yanıt buluyoruz.

Henüz çocuk yaşlarındayken sosyal medya dünyasına adım atmış Youtube, Twitch, Instagram gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçi kitlesi edinmeyi başarmıştır. Özellikle Twitch ve Youtube kanallarındaki etkinliği sayesinde binlerce kişiye ulaşmayı başaran genç fenomenin asıl adı merak edilmektedir. ChramQuenn lakabıyla videolarını sevenlerine ulaştıran fenomenin gerçek adı Fırat Yayla’dır.

ChramQuell Kaç Yaşında?

Henüz çok küçük yaşlarında sosyal medya dünyasına giren genç fenomen Fırat Yayla, 2016 yılında henüz 15 yaşındayken internet hikayeleri anlattığı videolar çekip Youtube ve Instagram hesapları üzerinden yayınlamaya başlamıştır. Fırat Yayla 2023 yılı itibari ile 22 yaşındadır. Sosyal medya hesaplarından binlerce kişiye ulaşmaktadır.

CharmQuell Damla Kim?

6 Şubat 2023’de yerel saat 04.17’de Kahramanmaraş Pazarcık merkez üssü olarak yaşanan depremden en çok etkilenen ve yıkıma uğrayan Hatay- Antakya’da depreme yakalanan isimlerden biri de Fırat Yayla’dır. CharmQuell adıyla tanınan ve sosyal medya hesaplarından binlerce kişiye ulaşabilen Fırat Yayla bu kez acı bir olay ile sosyal medyasını kullanmış ve kendisini duyanlardan yardım istemiştir.

Deprem sırasında uyanık olan ve yatağının yanına yatmayı başaran, belki de böylece hayatta kalan Yayla, maalesef bu depremde arkadaşlarını ve annesini kaybetmiştir. Büyük acı yaşayan genç adamın kaybettiği arkadaşlarının arasında ekibinin değerli bir üyesi ve en yakın arkadaşlarından biri olan Damla ismindeki genç kızda vardı.

Depremde enkaz altında kalarak can Veren Damla’nın acısını yaşayan CharmQuell bu konu ile alakalı Youtube platformu üzerinden “Benim Batış Hikayem“ isimli bir video yayınlamıştır. Videoda arkadaşı Damla’yı da kaybettiğini ve bu sektöre girmesinde ona en büyük desteğin Damla’dan geldiğini, genç kızın çok yetenekli ve akıllı bir insan olduğunu gözyaşları ile sevenlerine açıklamıştır.

ChramQuell Dini Nedir?

ChramQuell Hatay Antakya doğumludur. Genç fenomenin dini merak edilmektedir. CharmQuell Alevi mezhebini benimsemiş bir Müslümandır.

ChramQuell Müslüman Mı?

İsmini duymayanların da Kahramanmaraş depreminden sonra hafızalarına kazınan fenomen Fırat Yayla, namı diğer ChramQuell, hakkında en çok merak edilen sorulardan biri ise genç adamın Müslüman olup olmadığıdır. Boynunda taşıdığı Zülfikar kolyesinin haç işaretine benzemesinden dolayı kendisine sürekli “Hristiyan mısın?“ sorularının sorulduğunu ancak kolyenin anlamının haç değil Zülfikar kolyesi olduğunu belirtmiştir. Fırat Yayla Alevi mezhebine mensup bir Müslümandır.

ChramQuell Ne Zaman Doğdu?

CharmQuell hakkında pek fazla bir bilgi yer almamaktadır. Genç fenomen hakkında özellikle son günlerde çok fazla detay merak edilmektedir. Fırat Yayla 2001 yılında doğmuştur.

ChramQuell Aslen Nereli?

ChramQuell sosyal medya mecrasında oldukça güçlü bir isim. Binlerce takipçisi olan genç fenomenin nereli olduğu merak edilmektedir. Fırat Yayla Hatay Antakyalıdır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir