Errol Musk Skandalı ile İlgili Twitter Ne Dedi?

Errol Musk Skandalı ile İlgili Twitter Ne Dedi?
16.07.2022 13:14
Errol Musk’ın son dönemde yapmış olduğu açıklamalar gündemden inmiyor. Errol Musk, üvey kızıyla iki tane çocuğu olduğunu açıkladı. Bu açıklamanın ardından herkes şoke olurken, konu hakkında pek çok yorum yapıldı.

76 yaşındaki Errol Musk, 35 yaşındaki üvey kızıyla bir değil iki bebeği olduğunu açıkladı. 2018’de Jana Bezuidenhout’tan şimdi 5 yaşında olan bir oğlu olduğu ortaya çıktıktan sonra, 13 Temmuz’da yapılan bir röportajda da The Sun’a üç yıl önce bir kızının daha olduğunu söyledi. Errol Musk, ikinci çocuğun planlanmamış olduğunu itiraf etti.

"Durum Çok Açık"

Musk, “DNA’sını kontrol etmedim. Ama aynı diğer kızlarıma benziyor. Rose ve Tosca’nın bir karışımı gibi görünüyor. Tam olarak Rushi’ye benziyor ve onun gibi davranıyor. Yani durum çok açık.”

"Dünyada Olmamızın Nedeni Üremek"

Errol Musk, üvey kızı Jana Bezuidenhout’ın ikinci hamileliğinin planlı olmadığını, ancak birlikte yaşadıklarını söyledi. Errol Musk verdiği röportajda şu sözleriyle de dikkat çekti: “Dünyada olmamızın nedeni üremek.” Errol Musk’ın bu sözleri, geçtiğimiz günlerde sahip olduğu şirket Neuralink’te yönetici olarak görev alan Shivon Zilis ile ikizleri olmasını ve teknoloji CEO’sunun çeşitli ilişkilerinden 10’a varan çocuk sayısını hatırlattı. Elon Musk daha önce Twitter’dan, “Nüfusun azalma krizine yardım etmek için elimden geleni yapıyorum. Düşen doğum oranları, uygarlığın karşı karşıya olduğu en büyük tehlike” diye yazmıştı. Ayrıca Musk, “Umarım büyük aileleriniz olur ve şimdiden yapanları tebrik ederim” de demişti.

Çocuğun Adı Şimdiden Belli!
Şimdiden Hoş Geldin…
Beynim Error Verdi!
Hem Kardeş Hem Yeğen?
Gelecekteki Toplum İçin Tehlike Oluşuyor…

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir