Duy Beni 9. Bölüm Full İzle: Kararlar Veriliyor!

Duy Beni 9. Bölüm Full İzle: Kararlar Veriliyor!
01.09.2022 16:07
1 Eylül 2022 tarihinde STAR ekranlarında yayınlanan Duy Beni 9. Bölüm ile planlar yapılmaya devam ediliyor. Duy Beni dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Duy Beni 9. Bölüm Full İzle! Duy Beni 9. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Duy Beni 9. Bölüm ile sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Duy Beni yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Duy Beni 9. Bölüm ile macera geliyor. Duy Beni 9. Bölüm ile STAR ekranlarında sizlerle..

Duy Beni 9. Bölüm Full İzle


Ekim önemli bir yol ayrımındadır. İçinde bulunduğu zor durumdan çıkmak için iki seçeneği vardır. Ya kendini feda edip arkadaşını kurtaracak, ya da arkadaşının hayatına mahvolmasına seyirci kalacaktır. Bir karar verir. Leyla, artık resmi olarak zorbaların arasında en yakın arkadaşına karşı savaşmaktadır. Ekim yenilgiyi kabullenip geri çekilmeden önce kendine son bir gün ayırmak ister. Fakat Melisa’nın beklenmedik hamlesiyle mutluluğu yarım kalır.

Selim ve Bahar okula gelen müfettişin zorbalığa dur demesi için çalışmalarına devam ederlerken, Fikret onlara engel olmak için elinden geleni yapar. Selim ve Bahar, Ekim’den yardım istediklerinde beklemedikleri bir tavırla karşılaşırlar. Selçuk, Leyla’nın kazasıyla ilgili çok önemli bir detay öğrenir. Bu detay onu kaza günüyle alakalı önemli bilgilere götürecektir. Fikret ise onun planını bozmak için elinden geleni yapar. Kanat Ekim’deki değişimin sebebini anlamak için uğraşır fakat başaramaz. Sonunda ona Hazal yardım eder. Kanat, olayı öğrendiğinde Ekim’i kaybetmemek için bir plan yapar. İkilinin arası düzelmişken okulda büyük bir sürpriz onları beklemektedir

Duy Beni 9. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Duy Beni Son Bölümde Ne Oldu?

Kanat’ın tutuklanması Gerçek Koleji’nde birçok kişiyi şaşkına uğratmıştır. Leyla bu olaya Ekim’in sebep olduğunu düşünüp onu suçlarken, Ekim Kanat’ın masum olduğuna inanmaktadır. Polis, Gerçek Koleji’nden birinin ifadesine daha başvurur. Verilen ifadelerin birbirleriyle çelişmesi ortalığı karıştırır. Leyla bu zamana kadar mesajlaştığı kişinin Kanat olmadığı gerçeğiyle sarsılır. Kendini toplayıp Aziz’le yüzleştikten sonra yeni bir karar alır. Artık yeni bir hedefi vardır.

Kanat’ın polisler tarafından götürülmesinden sonra öğrenciler ikiye ayrılır. Ekim, Bekir ve Ayşe’ye yapılan zorbalıkların boyutu artar. Fakat bu sefer Bekir de sessiz kalmayacaktır. Selim ve Bahar, Gerçek Koleji’nde yaşananların sorumlusuna karar verip bir plan yaparlar. Bu düzene dur diyeceklerdir. Ziya hocanın yarım bıraktığı işi tamamlamak için harekete geçerler. Bunun için birkaç öğrencinin yardımına ihtiyaçları vardır.


İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir