Duy Beni 6. Bölüm Full İzle: Dengeler Değişiyor!

Duy Beni 6. Bölüm Full İzle: Dengeler Değişiyor!
10.08.2022 15:44
11 Ağustos 2022 tarihinde STAR ekranlarında yayınlanan Duy Beni 6. Bölüm ile intikam planları yapılmaya devam ediliyor. Duy Beni dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Duy Beni 6. Bölüm Full İzle! Duy Beni 6. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Duy Beni 6. Bölüm ile sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Duy Beni yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Duy Beni 6. Bölüm ile macera geliyor. Duy Beni 6. Bölüm ile STAR ekranlarında sizlerle..

Duy Beni 6. Bölüm Full İzle


Ekim Aziz’in kurduğu tuzağa düşmüştür. Kanat’ın Leyla’ya da zarar verecek düşüncesi onu alt üst eder. Acaba öğrendiği gerçekleri ona anlatabilecek midir? Diğer tarafta Leyla, hayatında yeni bir sayfa açmış ve hak ettiğini düşündüğü Gerçek Koleji’ne geri dönmüştür. Yanında bu kez arkadaşı sandığı Melisa karşısında bir zamanlar can dostu ama şimdi düşmanı kabul ettiği Ekim vardır. Üstelik Kanat’ın ona aşık olduğunu düşünmektedir. Leyla bu düşünceler içindeyken Kanat Ekim’e aşık olduğunu söyler.

Diğer tarafta okuldaki zorbalığın tekrar hedefi olan Emine, herkesi dönüşü olmayan bir yola sokacaktır. Sırlar teker teker ortaya çıkarken Kanat’ların evinde başka bir trajedi yaşanır. Bahar hoca herkesi istemeden de olsa bir gerçekle yüzleştirecektir. Selim hoca ise kendi geçmişinin acısıyla öğrencilerini korumak için bu kez farklı bir yol dener.Sınıfın tahtasına ders konusu olarak“ Zorbalık Mahkemesi” yazar. Öğrenciler neyle karşılacaklarını bilmeden onlara gösterilen sandalyelere otururlar. Kararı yine öğrenciler verecektir.

Duy Beni 6. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Duy Beni Son Bölümde Ne Oldu?

Ekim’in zorbaların maskesini düşürmek için kurduğu oyun, Kanat’la fotoğrafının yayınlanmasıyla bozulur. Ekim, kendi oyununda yenilirken Leyla’nın bu fotoğrafı görmesiyle ikilinin arasına uçurum girer. Ekim’le Kanat ayrı ayrı fotoğrafı yayınlayanın peşine düşerken, Leyla hem Ekim’e hem Kanat’a öfkelidir. Fotoğrafın herkesin önünde yayınlanması, Melisa’yı Ekim’e karşı iyice doldurur. Ozan’ın Bekir’den aldığı bir bilgiyle Ekim’in yumuşak karnını keşfederler. Onu hiç beklemedikleri bir yerden vurmak için plan yaparlar. Ekim, zorbaların yanında hiç beklemediği birini görür. Bahar ve Selim okuldaki hiyerarşiyle savaşmaya devam ederken Bahar, kendini çaresiz ve işe yaramaz hissetmeye başlamıştır. Bu hislerden sıyrılıp kendini suçlamayı bırakması için en büyük destekçisi Selim olur.

Leyla, şahit olduğu fotoğraftan sonra Kanat ve kendisiyle alakalı önemli bir karar alır. Bu karar, Gerçek Kolejinde kartların yeniden dağıtılmasına sebep olacaktır. Gerçek Koleji’nde herkes birbiriyle savaş halindeyken, Aziz kenarda tek başına başka bir oyun kurmanın peşindedir. Bu oyun, Ekim’in Kanat hakkında şok edici bir gerçeği öğrenmesine sebep olur.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir