Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Çiftinden 2.Bebek Müjdesi!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Çiftinden 2.Bebek Müjdesi!
22.06.2022 13:30
Ekranların sevilen oyuncu çiftlerinden olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti müjdeli haber ile gündemi salladı. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti 2019 yılında oğulları Karan'ı kucağına almıştı. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti ikinci çocuk için bekleyişe geçti. Fahriye Evcen 2,5 aylık hamile olduğu söyleniyor. Fahriye Evcen Kimdir? Burak Özçivit kimdir? Daha fazlası ve son dakika gelişmeleri haberimizin detaylarında..

Dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2017 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Çift, ilk çocukları Karan'ı 2019 yılında kucağına aldı. Mutlu bir evliliği olan çiftten bir güzel haber daha geldi.2,5 AYLIK HAMİLE Gazetelerde ve Magazin'de yer alan habere göre 36 yaşındaki başarılı oyuncu Fahriye Evcen  şimdilerde ikinci kez hamilelik heyecanı yaşıyor. Oyuncunun 2,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Bebeklerinin cinsiyeti henüz belli olmayan çift, bebek müjdesi hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Merak içinde ikinci bebek açıklaması bekleniyor ünlü çiften.

FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

4 Haziran 1986 yılında doğmuş bir isimdir. Fahriye Evcen’i televizyon ekranlarına damgasını vuran Yaprak Dökümü dizisindeki Necla karakteri ile tanınmıştır. Baba tarafı Kavala anne tarafından ise Çerkes kökenli olan bu ünlü güzel dizi oyuncusu Almanya’da doğup büyümüştür. 
Fahriye Evcen 35 yaşındadır. 4 Haziran 1986 yılında doğmuş bir isimdir. Genç bir isim olarak tanınmaktadır.

BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR?

Burak Özçivit, 24 Aralık 1984'te İstanbul'da Bülent Özçivit ve Ceyhan Özçivit'in oğlu olarak dünyaya geldi. Burçun Özçivit adında bir kız kardeşi var. 


İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir