Buket Aydın'dan Ayrılan Emir Sarıgül Sibel Can'a Tekrar Döndü Mü?

Buket Aydın'dan Ayrılan Emir Sarıgül Sibel Can'a Tekrar Döndü Mü?
23.07.2022 14:34
Buket Aydın ile ayrılan Emir Sarıgül, eski sevgilisi Sibel Can ile Bodrum'da görüntülendi. Bu durumun ardından akıllara pek çok soru geldi. Buket Aydın'dan ayrılan Emir Sarıgül Sibel Can'a tekrar döndü mü? Emir Sarıgül Sibel Can barıştı mı? Emir Sarıgül Sibel Can ne zaman barıştı? İşte detaylar…

Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sene televizyoncu Buket Aydın ile yollarını ayıran Sarıgül, eski aşkına geri döndü.

Yine Birlikte Görüntülendiler


Magazin İfşa sayfasında yer alan habere göre, uzun yıllardır 51 yaşındaki şarkıcı Sibel Can'la sık sık görüntülenen ancak ilişkisini kabul etmeyen 41 yaşındaki Sarıgül, yine şarkıcıyla bir araya geldi. Bodrum Torba'da görüntülenen ikili, yakın arkadaşlarıyla sohbet etti. Bir ara telefonuyla uğraşan Sarıgül, daha sonra Sibel Can ile arkadaşlarının yanından ayrıldı.

Buket Aydın'la Yollarını Ayırdı

Emir Sarıgül ile Buket Aydın 1 yıl aşk yaşamış ancak geçtiğimiz sene yollarını ayırmıştı. Aydın'ın Sarıgül'ün evlilik baskısından sıkıldığı için ilişkiyi bitirdiği iddia edilmişti.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir