Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu Çifti Tatil Sezonunu Bodrum’da Açtı!

 Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu Çifti Tatil Sezonunu Bodrum’da Açtı!
20.06.2022 20:13
Oyuncu Begüm Kütük ve eşi ünlü karikatürist Erdi Yaşaroğlu, Bodrum’da görüntülendi. Begüm Kütük, denize girmek üzereyken eşinin yaptığı şaka üzerine sinirlendi ve onu uyardı.

Bodrum'da tatil yapan ünlü çiftin tatil görüntüleri objektiflere yansıdı. 2010 yılında dünya evine giren Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu çifti, birkaç ay önce Etiler'de görüntülenmişti. 2018'de 3.5 aylık hamileyken bebeğini kaybeden Kütük, muhabirlerin “Artık mutlu haberi ne zaman öğreneceğiz? Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusunu yanıtlamıştı.

"BU KİRLİ DÜNYA'YA ÇOCUK GETİRMEK İSTEMİYORUM"

Begüm Kütük, “O dönemler benim hassas olduğum dönemlerdi, gözyaşıma hakim olamamıştım ama artık bu konularda kendimi daha iyi hissediyorum ve pandemi şartları beni çok zorladı'' derken eşi Erdil Yaşaroğlu araya girerek ilginç bir yanıt vermişti. Erdil Yaşaroğlu, “Sen neyden bahsediyorsun anlamadım. Pandemi ile ne alakası var? Bu kirli dünyaya bir çocuk getirmek istemiyorum” diyerek eşine takılmıştı. Bunun üzerine Kütük, “Korktum ama pandemiden, daha büyük aksilikler olabilir belki. Zaten bu konuda yaralıyım, kötü şeyler yaşadım” demişti.

"ÇOCUK İSTİYORUM"

Kütük'ün sözleri üzerine Erdil Yaşaroğlu “Korkma kız bir şey olmaz” diyerek çocuk istediğini ifade etmişti. Begüm Kütük ise “Artık ben de çok istiyorum ya. Çocuğumun olmasını çok istiyorum, inşallah olursa söz ilk size söyleyeceğim ve burada mutluluktan tepineceğim” demişti.

BODRUM'DA TATİL

12 yıllık evlilikleri devam eden Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu, önceki gün Bodrum Gümbet'te bulunan bir otelde görüntülendi. İskelede objektiflere yansıyan çift, birlikte merdivenlere doğru sohbet ederek ilerledi.

BEGÜM KÜTÜK EŞİNİ UYARDI

Begüm Kütük denize gitmek için merdivenlerden indi. Bu sırada eşi Erdi Yaşaroğlu, ayağını kaldırarak Kütük'ün başına doğru bir hareket yaptı. Begüm Kütük ise bu duruma kızdı ve eşini aynı hareketi bir daha yapmaması için uyardı. Daha sonra denize giren Begüm Kütük ve Erdi Yaşaroğlu çifti bir süre denizde sohbet etti ve ardından sudan çıktı.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir