Başarılı Futbolcu Oğuzhan Özyakup Kimdir?

Başarılı Futbolcu Oğuzhan Özyakup Kimdir?
01.09.2022 14:41
Fortuna Sittard ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak olan Oğuzhan Özyakup hakkında merak edilen pek çok konu vardır. Oğuzhan Özyakup kaç yaşında, nereli, hangi takımlarda oynadı, piyasa değeri kaç, hangi ayağıyla oynuyor? İşte detaylar..

Oğuzhan Özyakup hakkında bilinmesi gereken pek çok farklı konu vardır. Oğuzhan Özyakup’u tanımak için bilmemiz gereken konular; kaç yaşında olduğu, aslen nereli olduğu, boyunun kaç olduğu, hangi mevkide oynadığı, oynadığı takımların hangileri olduğu, piyasa değerinin ne kadar olduğu, hangi ayağıyla oynadığıdır.

Başarılı Futbolcu Oğuzhan Özyakup Kaç Yaşındadır?


Oğuzhan Özyakup hakkında en çok araştırılan konulardan biri kaç yaşında olduğudur. 23 Eylül 1992 doğum tarihine sahip olan başarılı futbolcu Oğuzhan Özyakup günümüzde 29 yaşındadır.

Oğuzhan Özyakup Aslen Nereli?

Oğuzhan Özyakup hakkında en çok araştırılan bir başka konu ise aslen nereli olduğudur. Bu noktada konu hakkında açıklama yapacak olursak; Zaandam, Hollanda’da doğmuş olan futbolcu aslen Türk’tür.

Oğuzhan Özyakup Boyu Kaçtır?

Oğuzhan Özyakup hakkında bilinmesi gereken bir başka konu ise boyunun kaç cm olduğudur. Oğuzhan Özyakup’un boyu 1,78 m’dir.

Oğuzhan Özyakup Hangi Mevkide Oynuyor?

Oldukça yetenekli olan futbolcu Oğuzhan Özyakup orta saha oyuncusu olarak oynamaktadır. Mevkisinde başarılı olan futbolcunun pek çok hayranı vardır.

Oğuzhan Özyakup Oynadığı Takımlar Hangileridir?

Yetenekli futbolcu Oğuzhan Özyakup hakkında bilinmesi gereken bilgilerden birisi kariyerinde forma giydiği takımlardır. Oğuzhan Özyakup futbolculuk kariyerine Hellas Sport Yth’da bşlamış daha sonrasında ise; AZ Altyapı, AZ Alkmaar U17, Arsenal U18, Arsenal U21, Beşiktaş, Feyenoord takımlarında yer almıştır.

Oğuzhan Özyakup Piyasa Değeri Ne Kadardır?

Oğuzhan Özyakup güncel piyasa değeri düşüş yaşayan futbolcular arasındadır. Anlık piyasa değeri 1 milyon Euro gibi bir değere sahiptir. Ancak oyuncu daha önceden 14 milyon Euro gibi bir piyasa değerine sahipti.

Oğuzhan Özyakup Hangi Ayağıyla Oynuyor?

Oğuzhan Özyakup futbol dünyasında yetenekli olarak kabul görmüş bir oyuncudur. Bu yeteneğinin en büyük kısımlarından biri ise sağ ayaklı oyuncunun ayağını çok iyi kullanmasıdır.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

News Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir