Balkan Ninnisi 7. Bölüm Full İzle: Sürpriz Misafir Geliyor!

Balkan Ninnisi 7. Bölüm Full İzle: Sürpriz Misafir Geliyor!
09.08.2022 13:50
9 Ağustos 2022 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Balkan Ninnisi 7. Bölüm ile heyecan ve azim hiç bitmiyor. Balkan Ninnisi dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Balkan Ninnisi 7. Bölüm Full İzle! Balkan Ninnisi 7. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Balkan Ninnisi 7. Bölüm ile sevenlerini heyecan dolu anlara şahitlik yapıyor. Balkan Ninnisi yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Balkan Ninnisi 7. Bölüm ile macera geliyor. Balkan Ninnisi 7. Bölüm ile TRT 1 ekranlarında sizlerle..

Balkan Ninnisi 7. Bölüm Full İzle


Jovanka ve Ertan’ın sırrının ortaya çıkması ile birlikte, konak savaş alanına döner. Dizi işinin olmaması herkesin umudunu kırar. Dizi işinin olmamasına Ertan’ın sebep olması Süleyman’ı çileden çıkarır. Süleyman, konağı büyük bir öfkeyle terk eder. ‘Romeo ve Juliet’ oyununu çocuklara öğreten Jovanka ve Ertan hakkında yapılan yalan haber, yine büyük tartışmalara sebep olsa da, Arif tiyatro işini halledip Mert’i mutlu ettiği için çok memnundur. Bu yalan haberi duyan Süleyman ise gerçek olduğuna inanıp, konaktakilerin başına bela olacak bir sürpriz misafirle birlikte geri döner. Dayısına kendisini affettirmek isteyen Ertan, çareyi radyoyu büyütmekte arar. Ertan dayısının itibarını yeniden kazanması için radyoda özel bir yayın yapar.

Balkan Ninnisi 7. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayın

Balkan Ninnisi Son Bölümde Ne Oldu?

Süleyman, çarşı ağası olamasa da doğruyu söyleyerek çarşıda itibarını geri kazanır. Bu duruma en çok babası Zübeyir Ağa sevinirken en çok üzülen de Arif olur. Jovanka ile oynayacak oyuncunun bulunması konaktaki her iki aileyi de rahatlatır. Jovanka’nın parayı almasını her iki aile büyük bir heyecanla beklemeye başlar… Neriman, kızlarıyla birlikte börekler açıp türküler söyleyerek bu güzel haberi kutlama hazırlıkları yapar… Bu arada Zafer’le gizli gizli görüşen Ayşen, onun geri dönüşüne çok sevinir. Arif’le Gülsüm arasında ise son zamanlarda sert rüzgarlar esmeye başlamıştır. Gülsüm’ü mutlu edebilmek ve onun yüzünü güldürebilmek için türlü yöntemlere başvuran Arif başarılı olabilecek midir? Tahir ailesi, Makedon ailenin konaktan gitmesini beklerken, tapunun gerçek çıkması ve yapımcının film projesinden vazgeçmesi, her şeyi alt üst eder. Köfteci Süleyman, Neriman ve aile üyeleri bu duruma nasıl tepki verecektir? Konakta yaşanan karmaşadan haberi olmayan ve beklenmedik bir hamle yaparak Jovanka’ya radyodan ilan-ı aşk eden Ertan, sevdiğinden ne yanıt alacaktır?

 

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir