Alişan'ın Eski Eşi Buse Varol 44 beden mi? Görüntüler Sayesinde Anlaşıldı!

Alişan'ın Eski Eşi Buse Varol 44 beden mi? Görüntüler Sayesinde Anlaşıldı!
26.07.2022 15:12
Alişan’ın eski eşi olan Buse Varol’un 44 beden olduğuna dair pek çok farklı iddia ve söylem ortaya atılmıştı. Buse Varol’dan bu iddialara yanıt geldi. Buse Varol 44 beden mi? İşte gerçekler…

Alişan'ın eşi Buse Varol için 44 bedene ulaştığı iddia edilmişti. Şimdilerde eşi Alişan ile tatilde olan Buse Varol, 44 beden olmadığını kanıtlamak için video çekti. Alişan ile evliliklerindeki zor günleri geride bırakan Buse Varol, geçtiğimiz gün tatilden fotoğrafları ile gündeme geldi. Bu fotoğrafları gören bazı kullanıcılar Buse Varol için, "44 bedene ulaşmış" yorumlarında bulundular. Buse Varol'dan bu yorumlara, videolu cevap geldi.


Alişan’ın Eski Eşi Buse Varol’dan 44 Beden İddialarına Cevap

Varol yayımladığı videoda, "Çok komik gelen bazı yorumlar var. 44 beden misin? 46 beden misin? Olabilirdim, benim için 42, 44 ya da 46 beden olmak sorun değil. Sağlıklı olduktan sonra herkese yakışan bir kilo var ama hani sen 34 bedendin, fotoğraflarına shop yaptın diyorlar. İşte video çekiyorum, yapsam buna da yaparım. Şöyle inanmayanlar için göstereyim, 34 bedenim. 40 bedenken de bir sürü hikaye koyuyordum ve mutluydum. Şu anda da mutluyum. Meraklılara cevabım olsun. Hepinize sevgiler." ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir