Ah Nerede 2.Bölüm Full İzle: Heyecan Dorukta!

Ah Nerede 2.Bölüm Full İzle: Heyecan Dorukta!
02.07.2022 12:27
8 Temmuz 2022 tarihinde STAR TV ekranlarında yayınlanan Ah Nerede 2.Bölüm ile seyirci heyecan dolu anlara şahit oluyor. Ah Nerede 2.Bölüm ile izleyicinin beğenisini toplamayı başarıyor. Ah Nerede 2.Bölüm Full İzle! Ah Nerede 2.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Ah Nerede 2.Bölüm ile sevenleri ile kavuşuyor. Ah Nerede dizisi bu hafta da heyecan dolu anlar yaşatıyor. Ah Nerede 2.Bölüm ile STAR  ekranlarında sizlerle..

AH NEREDE 2.BÖLÜM FULL İZLE:

Hayatı kadınlar olan çapkın, yakışıklı ve genç kızların evlilik hayali kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir çocuk gibi eğlenir ve asla tek biriyle yetinmez. Birbirinden farklı kulvarlardaki üç farklı kızı da sevmiş hepsini de ustalıkla idare etmiştir. Ta ki Zehra ile karşılaşana kadar. Burçak, Nihal, ve Sera aldatıldıklarını fark ettikleri an, bir araya gelip bir intikam planı kurarlar. Ferit onların kalbini nasıl kırdıysa, onlar da Ferit'in kalbini kıracaklardır.

Ah Nerede 2.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

AH NEREDE SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Bursa’lı geleneksel bir ailenin oğlu olan Ferit, kardeşleriyle birlikte İstanbul’da zevk ve sefa içinde yaşar. Üç genç kadını aynı anda idare eden bir kazanova olan Ferit, hayatını mükemmel bir denge üzerine kurmuştur. Ta ki yakalanana kadar…Genç kadınların intikam almak için Ferit’i babasına ifşa etmesiyle, hayatı alt üst olur. Ferit’in hayatını geri almak için girdiği oyunda, ona yardım edebilecek tek kişi ise Zehra olacaktır. 

Zehra ise oyunlardan çok uzak, ayakları yere basan, aklı başında biridir. Yıllar önce kendi hayatı alt üst olmuş, tıp fakültesini bırakmak zorunda kalmış,kendini ailesine adamıştır. Üniversiteden çıkan af ile hayatını geri kazanma şansı yakalar. Hayatları, aileleri ve yolları birbirinden tamamen farklı olan Zehra ve Ferit, çıkarları uğruna yollarını birleştirmeye çalışacaktır. Ancak Ferit, kurduğu bu oyunda, asıl oyunun kendine oynandığından habersizdir.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir