14 Yaşındaki Çocuk Kuma Getirmek İsteyen Abisini Göğsünden Bıçaklayarak Öldürdü!

14 Yaşındaki Çocuk Kuma Getirmek İsteyen Abisini Göğsünden Bıçaklayarak Öldürdü!
28.06.2022 13:16
Balıkesir'de eşinin üzerine kuma getirmesine izin vermedikleri gerekçesiyle annesi, babası ve eşini darp ettiği söylenen Harun Kaçmaz, 14 yaşındaki erkek kardeşi tarafından gösünden bıçaklanarak öldürüldü.

Balıkesir'in Edremit ilçesinde ikinci evliliğe onay vermedikleri için eşini, annesini ve babasını darp ettiği iddia edilen bir kişi; 14 yaşındaki erkek kardeşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olaydan sonra kaçan erkek kardeş, polis tarafından yakalanıp gözaltına alındı.

Bütün Ailesini Darp Etti!

Cumhuriyet Mahallesi 62. sokakta meydana gelen olayda, evli olmasına rağmen ikinci evlilik yapmak istediği iddia edilen 24 yaşındaki Harun Kaçmaz, gündüz bu konu hakkında telefonla görüştüğü annesi ve eşi ile tartıştı. Gece saat 23:00 sıralarında işten eve gelen Harun Kaçmaz, 22 yaşındaki eşi Esra Kaçmaz ile tartışmaya başladı. Tartışmaya dahil olan 50 yaşındaki babası Muzaffer Kaçmaz ve 41 yaşındaki annesi Emine Kaçmaz'ı darp eden Harun Kaçmaz'a engel olmaya çalışan 14 yaşındaki erkek kardeşi A.K. mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile abisini göğsünden bıçakladı. Olay sırasında tüm aile şoke oldu. Bıçaklanan ağabey oldukça fazla kan kaybetti.

Küçük Kardeş Kaçtıktan Sonra Yakalandı

Ağır yaralanan Harun Kaçmaz, 112 ambulansı ile sevk edildiği Edremit Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. Suç aleti bıçağı olay yerinde bırakıp evden ayrılan A.K. ise polis tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Olay yeri inceleme polisi ve Cumhuriyet Savcısı'nın incelemesinin ardından Harun Kaçmaz'ın cesedi otopsi için morga kaldırıldı. Olayla ilgili tahkikatın devam ettiği, küçük yaştaki zanlı A.K.'nın emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi. Hayatını kaybeden abi Harun Kaçmaz'ın 2 adet suç kaydının olduğu, kardeşi A.K.'nın ise daha önce herhangi bir suça karışmadığı öğrenildi. Yaşanılan olay sonrası aile dehşete düştü. Çevre sakinleri olayı duydukları anda şoke oldu. Söz konusu olayda aile bir evladını toprağa verirken, diğer evlatları katil oldu. Küçük kardeşin ağabeyini öldürmesinin ardından ifadeler verilmeye başlanmış olsa da, nasıl bir ceza alacağı ve dava sürecinin nasıl ilerleyeceği merakla beklenmeye başlandı.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir